Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 23,905.73 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Garanti ve İade
ÜRÜN/ HİZMET BİLGİ VE ÖZELLİKLERİ
 
 
İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir. Ancak hatayla yanlış yazılan fiyat farklılıklarında satıcının alıcıya bildireceği fiyat geçerlidir. Hata durumlarında mal/hizmet bedelinden fazla çekim yapılmış ise farkı iade edilir. Mal/hizmetin gerçek fiyatı ilan edilenden farklı ise alıcıya gerçek fiyat bildirilir. Alıcının talebi doğrultusunda gerçek fiyat üzerinden satış gerçekleştirilir ya da satış iptal edilir.
 
ÖDEME ŞEKLİ                    
 
Ödemeler kredi kartı havale veya kapıda ödeme olarak yapılabilmektedir.
 
MAL / HİZMET TESLİMATI
 
Teslimat kargo şirketi aracılığı ile Alıcının talep ettiği adresinde kendisine teslim edilecektir. Alıcı kendisinden başka birine kendi adresinden başka bir adrese teslimat yapılmasını isterse bu talebi doğrultusunda teslimat yapılır. Teslimat masrafları alıcıya aittir. Eğer satıcı web sitesinde belirli bir şarta bağlı olarak teslimat ücretinin kendisi tarafından karşılanacağını beyan etti ise teslimat masrafı satıcı tarafından karşılanır. Mal/hizmet teslimatı kargo firmaları tarafından yapılır. Alıcı teslim almadan önce malın kontrolünü yapmalı ayıplı ve hasarlı malı kargo firması yetkilisinden teslim almamalıdır. Alıcı ürünü kargodan teslim almış ise ürünün sağlam ve hasarsız olduğunu kabul eder. Sipariş konusu mal/hizmetin teslimatı için mesafeli satış sözleşmesinin bir nüshasının alıcıya ulaşmış olması ve bedelinin alıcının tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle mal/hizmet bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilirse satıcı mal/hizmet teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.
 
 
 
CAYMA HAKKI KULLANIMI
 
ALICI, sözleşme konusu mal/hizmetin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI' ya faks, e-mail ile bildirimde bulunulması ve ürünün mesafeli satış sözleşmesinin 6. madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI' ya teslim edilen ürünün SATICI' ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 10 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır.CAYMA HAKKININ KULLANILAMAYACAĞI HALLER
 
Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek mal/hizmetler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen mal/hizmetler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD ve kasetler, Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b), Hür türlü kozmetik ürünlerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için, mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şartına bağlıdır.
 
İLETİŞİM ÜCRETLERİ
 
Her nevi iletişim bedeli alıcıya aittir.
 
MAL / HİZMET TESLİM ZAMANI
 
Teslimat, stokun müsait olması ve mal/hizmet bedelinin satıcının hesabına geçmesinden sonra mümkün olan en kısa sürede yapılır. Doğal afetler, hava muhalefeti vb. mücbir sebeplerle gecikmeler olabilir. Satıcı, mal/hizmet siparişinden itibaren 30 gün içinde teslim eder ve bu süre içinde yazılı bildirimde bulunmak kaydı ile ek 10 günlük süre uzatım hakkını saklı tutar.
 
TALEP VE ŞİKAYETLERİN İLETİLMESİ
 
Alıcı, her türlü talep ve şikayetlerini satıcının yukarıda belirtilen iletişim adreslerine yapabilir.

Alıcı, 4822 sayılı Kanun İle Değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve esasları Hakkında Yönetmeliğin 5 ve 6. maddeleri gereğince Ön Bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini kabul, taahhüt ve beyan eder.
 

 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.